Gisteren kreeg ik de uitnodiging binnen voor mijn dochter (van 3). Daar zat een hele mooie folder bij, waar ze wederom vergeten goed uit te leggen waarom er gevaccineerd moet worden.
Er wordt weliswaar uitgelegd dat kinderen onder de 5 een verlaagde weerstand hebben en een verhoogd risico op longontsteking. Maar gelden deze risico’s niet ook voor de ‘normale’ griep?
Het is mij ondertussen wel duidelijk dat het Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport maar eens goede communicatiemedewerkers in dienst moet nemen. En tegelijkertijd de discussie aan moet gaan. Zoek als communicatieambtenaar maar eens in Google en reageer objectief op de verschillende berichten in de blogosphere. Wellicht dat dan duidelijk wordt of het vaccin echt nodig is.
Tot zover heeft de overheid mij nog niet overtuigd.





